Türkiye Hollanda Ev Taşıma

07.02.2023
211
Türkiye Hollanda Ev Taşıma

Hollanda Lojistik Şirketi

Türkiye Hollanda Lojistik hizmeti veren Taşımacılık firmasıyız. Başta Hollanda olmak üzere ve bunun yanı sıra Almanya,Fransa,Hollanda ,Belçika,Avusturya,isviçre ,isveç gibi Avrupa ülkelerine Haftalık seferlerimiz mevcuttur. Biz bu ülkelere Ev,ofis taşıma gibi hizmetleri veren kurumsal Uluslararası Evden Eve Nakliyat firmasıyız. Hollanda Ev Taşıma

Türkiye Hollanda Ev Taşıma

Türkiye’den Avrupa’ya Aralıksız bir şekilde Taşımacılık hizmeti veren Firmamız her hafta sevkiyatımız vardır Parsiyel ve yük Taşıma Hollanda zati eşya Taşıma gibi kategorilerde taşımacılık ve lojistik hizmetlerimiz mevcuttur. Türkiye Hollanda Ev Eşyası Taşıma. Bu sektörde bir çok rekabet olduğunu ve Google gibi arama motorunda arama yaptığınızda Hollanda Ev taşıma diye arama yaptığınızda bir çok firma kaşınıza çıkmakta bizleri onlara ayırt eden kurumsal kimliğimiz ve kaliteli taşımacılık hizmet verdiğimiz olacaktır. Bu taşımalarda Hollanda evden eve bir çok müşteri memnun etmişsizdir. Hollanda ev taşıma

Hollanda Ev Taşıma Fiyatları

Hollanda Ev Taşıma Maliyetleri şu şekildedir.

Türkiye’den Hollanda ev taşıma ücreti M3 birim fiyatı aşağıda belirttiğimiz gibidir

 • 1+1  15 m3 2500 €
 • 2+1 25 m3 3700 €
 • 3+1 35 m3 5250€

Yukardan belirttiğimiz gibi Hollanda evden eve nakliyat hizmetleri içinde gümrükleme paketleme ve eve teslim gibi hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır.

Türkiye Hollanda Evden eve nakliyat

Hollanda’ya Taşınma İçin Gerekli Belgeler

Türkiye’den Hollanda taşınma için gerekli evrak listesi şu şartlardan oluşmaktadır.

Hollanda Devletine ait bir oturumunuz olması gerekir. Bulunduğunuz şehirde oturum kartınızın alınması.

Türkiye’den alınmış bir pasaport olması

Türkiye’den Hollanda’ya 1 yıl içinde seyahat edildiğinde dair uçak rezervasyonu biletiniz.

Türkiye oturumunuz Buda e devlet üzerinde çıkarabilirsiniz.

Kimlik kartınız Türkiye için

Taşınacak eşya listeniz.

Türkiye Hollanda Hizmet Bölgelerimiz

İller listesi
İl
Merkez
Alan
Güney Hollanda(Zuid-Holland)
Lahey (Den Haag)
3.419 km²
Kuzey Brabant (Noord-Brabant)
‘s-Hertogenbosch
5.082 km²
Kuzey Hollanda(Noord-Holland)
Haarlem
4.091 km²
Limburg
Maastricht

Hollanda Kargo Hizmeti

Türkiye Hollanda Ev Taşıma Parsiyel Taşıma gibi hizmetlerin yanı başında Ayrı olarak kargo taşıma gibi hizmetleride aktif olarak hizmet veriyoruz . Acil gönderimleriniz için uçak kargo hizmetimiz mevcuttur.2 gün içinde kargo hizmetimiz aktif bir şekilde adresiniz de teslim olmuş bulunmakta. Hollanda her bölgesinde kapınıza teslim olmuş oluyor. Hollanda Kargo Taşıma.

Türkiye Hollanda Mobilya Taşıma

Türkiye’de Almış olduğunuz Mobilya gibi sıfır ürünlerinizi Türkiye’de alınıp evinizde kurulum montaj tapıp size teslim ediyoruz. Hollanda mobilya taşımalarınızı. Türkiye’den gümrük beyannamesi açarak Hollanda vergisini ödeyerek size teslim ediyoruz. Tüm gümrük hizmetleri bize aittir. Hollanda sıfır mobilya taşıma maliyetleri için size ufak bilgide bulunabiliriz. Hollanda mobilya taşıma maliyeti. Ortalama 900 € başlamaktadır. Bir koltuk takımı maliyeti 900 € çeyiz seti maliyeti 2200 € Düğün paketi 3200 € gibi rakamlar çakmaktadır.

Hollanda Ofis Taşıma Hizmeti

Türkiye’de bulunan ofisinizi sorunsuz bir şekilde Hollanda’ya taşıyabilirsiniz ama nasıl diye merak ediyorsanız ? Türkiye’de bulunan ofis araç gereçleri demonte edip paketlenmesi yapıp Hollanda ki adresinize teslim ediyoruz. Buradaki sorunsuz bir ofisi Hollanda’ya taşıyoruz.

Uluslararası Türkiye Hollanda Ev Taşıma Şirketi

Uluslararası Evden Eve Nakliyat hizmeti sunduğumuz hizmetler arasında Avrupa’nın  önemli ülkelerinde olan Hollanda’ya ev taşıma, Mobilya taşıma gibi hizmetleri vermekteyiz. 2012 de. Beri Türkiye Avrupa lojistik hizmetlerimiz yer almaktadır. Sizlerde Bu daha kapsamlı hizmet almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sunduğumu hizmetler kalite ön planda tutarak Avrupa standartlarına uygun bir Taşıma hizmeti yer almakta. Ayrıca müşterilerimizin en çok şikayet ediği  konularda zamanda teslim bu konuda hassasiyetimiz çoktur tüm Avrupa ülkelerine 15 gün içerisinde teslim ediyoruz. Bu teslimat konusunda bir çok firmalarda yalan duyabilirsiniz 1 hafta içerinde ederiz vs gibi söylentilere inanmayın Tüm Avrupa ülkelerine 2 hafta süre zarfında teslim oluyor bu konularda çok insanlar mağdur olmuştur.

Kurumsal Türkiye Hollanda Ev Taşıma Şirketi

Türkiye’de son zamanlarda bir ev taşıma konusunda baya bir firma çoğalmış uluslararası ev taşıma konusunda bu bir çok şirket rekabet etmeye başladı bunların çoğu uluslararası evden eve nakliye konusunda hiç bir uzmanlık alanı yoktur. Firma olarak ev taşıma konusunda uzman olup ayrıca Avrupa çok iyi tanıdığımızda gümrük mevzuatı çok iyi bildiğimiz ve zamanda eşya teslimatı yaptığımız için kurumsal ev taşıma firması haline geldik. Referans alanımızda göz gezdirebilirsiniz.

Hollanda Zati Eşya Taşıma

Her hangi bir ticari amaç gütmeyen sadece kişisel eşyası olan evinde iş yerinde kullanmış olduğu ikinci el eşyadır. Zati Eşya Taşıma , Genellikle ikinci el ev araç gereçleri olur zati eşya bunların belirsiz sebeplerden dolayı yurt dışına taşıtmak zorunda kalıyor insanlar Dünyanın herhangi bir yerinde Çalışmaya giden yada, okuyan ,lisans gören Askeri personel görevler vs gibi durumlarda Zati eşya götürme zorunda kalıyorlar

Zati eşya Taşımacılığı Nedir: Firmalar ihtiyaç halinde İnsanların yanında götürdükleri ev araç gereçleri taşıması ve kolaylıkla Bir yerden alınıp bir yere bırakmasıdır.

Zati eşyada Gümrük vergisi varmıdır: Zati eşya Taşıma sırasında oluşan vergiler ülkeden Ülkelere göre değişmektedir. Mesela Avrupa Ülkelerinde Zati eşya götürmeye hakkı olan İnsanlardan Vergi alınmamaktadır.

Diğer Ülkelerinde ise örneğin 3 dünya ülkelerinde vergi vardır. Abd vergi yoktur bir çok ülkede yoktur. Hollanda Zati Eşya Taşımacılığı not: Zati eşya vergi alınmaması için gerekli Evraklar şunlardır)

Türkiye’den Avrupa Ülkelerine

 • Noter onaylı vekaletname Tarihçeli Yerleşim yeri belgesi ( E DEVLETTEN)
  Adli sicil kaydı (E DEVLETTEN)
  pasaport fotokopisi
  Kimlik fotokopisi
  YURTDIŞI OTURUMU AMMELDUNG

Avrupa dan Türkiye’ye Taşınma

 • İTHALAT ZATİ
 • PASAPORT KOPİ
  KİMLİK KOPİ
  NÜFUS KAYIT ÖRNEĞİ (E DEVLETTEN)
  SON 10 YILLIK YURDA GİRİŞ VE ÇIKIŞ KAYDI (E DEVLETTEN)
  YENİ TAPU FOTOKOPİSİ VEYA EN AZ 1 YILLIK KİRA SÖZLEŞMESİ
  NOTER ONAYLI VEKALETNAME EN AZ 2 AYLIK OLMALIDIR.

Hollanda Çeyiz Eşyası Taşıma

Çeyiz Eşyalarınızı Güvenli Bir Taşımayla, Türkiye’deki Evinizden Özenli paketlenerek dikkatli taşıyarak Hiç bir zarar vermeyecek şekilde sizlerin de gönül rahatlığıyla bize teslim edeceğiniz eşyalarınızı sizleri mağdur etmeyerek Hollanda ya Transferini gerçekleştiriyoruz. Türkiye Hollanda Ev taşıma

Hollanda Koli Taşıma

Hollanda Koli taşınması için Kolinin ağırlığı ve ölçülerine göre fiyatlandırma olur. Ayrıca koli taşınmadan önce firmamız kolinin taşınma haline getirip o şekilde kargo hizmetine almaktadır. Koli taşıtmadan önce bizden muhakkak fiyat alınız.

Bize ulamanız için:

whatsapp & Mobil: 0532 246 89 85 iletişim numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (8)
 1. Cemil Aslan dedi ki:

  Türkiye’den Hollanda Rotterdam Evimi taşımak istiyorum bu konuda fiyat almak istiyorum

  1. Uluslararsı Nakliyet dedi ki:

   Gerekli Bilgiler Mailinize Gönderilmiştir. Teşekürler

 2. Caner can dedi ki:

  Ev taşıma fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim

  1. Uluslararsı Nakliyet dedi ki:

   Detaylı bilgiler emailinize atılmıştır.

 3. Meryem tan dedi ki:

  Çorum’da bulunan 2+1 ortalama 25 m3 eşyamız mevcuttur eşyamızı hollanda utrecht taşıtmak istiyoruz yani Türkiye Hollanda ev taşıtmak istiyoruz bu konuda fiyat süreciniz hakkında bilgi almak istiyoruz.

  1. Uluslararsı Nakliyet dedi ki:

   Merhaba Meryem hanım Hollanda ev Taşıma konusunda uygun fiyatlarımız ve süreç hakkında bilgiler emailinize iletildi.

 4. Susan Açar dedi ki:

  Türkiye’den Hollanda ya Arkadaşımın evini taşıdınız. çok memnun kaldı sizden biz Türkiye Trabzon ilinden Hollanda Amsterdam’a 2+1 eşyamızı taşıtmak istiyoruz fiyat rica edebilir miyiz.

 5. Zozan Ak dedi ki:

  Türkiye’den Hollanda Nisan sonu taşınmak istiyoruz kişisel eşyalarımızı taşıtmak istiyoruz bunun ilgili fiyat tekliflerinizi bekliyoruz kurumsal uluslararası evden eve nakliyat istiyoruz

Whatsapp
Mars Transport
Mars Transport
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?