Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Mars Transport’a Hoşgeldiniz.

Amacımız, şirketimiz hakkında bizimle iş yapmanızı kolaylaştıran faydalı bilgiler sunmaktır.

1993 Yılından bu yana, müşterilerimizin uluslararası hava ve okyanus taşımacılığı, proje yönlendirme, ihracat paketleme ve sipariş yönetimi ihtiyaçlarına gururla hizmet vermekteyiz.

Odak noktamız hizmettir ve uzmanlığımız her müşterinin gereksinimlerine tam olarak uyarlanmış duyarlı ve esnek çözümler sunmaktır. Profesyonel ekibimiz her gün en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Ayrıca uluslararası taşımacılık lojistiği ihtiyaçlarınızı yönetmenize yardımcı olacak faydalı araçlar ve bağlantılar da sağlıyoruz.

Şirketimizin temeli, Uluslararası Yük Taşımacılığı (hava kara veya okyanus yoluyla), Sözleşmeli Lojistik (Depolama gibi) ve Nakliye (kamyon taşımacılığı gibi) gibi hizmetlerden oluşur.

Geniş Küresel Ağ

Japonya, Amerika, Avrupa, Doğu Asya ve Güney Asya & Okyanusya’yı birbirine bağlayan bir ağa sahip olan Mars Transport 47 ülke ve bölgede 595’ten fazla dağıtım merkezi/ofisi işletmektedir.

Misyonumuz, müşterilerimize üstün müşteri hizmetleri ile birlikte mümkün olan en iyi nakliye çözümlerini sunmaktır. Ekibimiz, varlıklarımızın verimli kullanımını en üst düzeye çıkarmak ve performansı sürekli iyileştirmek, verimli olurken etkili olmak için çaba göstermektedir. Mars Transport’ta performansımızın hem müşterilerimizi hem de şirketimizi yükselteceğine inanıyoruz.

Müşteri hizmetlerine olan bağlılığımız, şirketimizin arkasındaki itici güçtür. Ekibimiz verimli olmakla birlikte etkin olmaya ve bu verimliliklerin faydalarını tek başına müşterilerimize aktarmaya çalışmaktadır. Personelimizin hedeflerimize ulaşmanın anahtarı olduğunu biliyoruz. Size ve müşterilerinize mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya kendini adamış, sürücüler, sevkiyatçılar, müşteri hizmetleri ortakları ve Üçüncü Taraf Lojistik Uzmanlarından oluşan profesyonel bir ekip oluşturduk. Ulaşım pazarı oldukça rekabetçi. Seçenekleriniz olduğunu biliyoruz ve nakliye ihtiyaçlarınız için Mars Transport’u dikkate almanızı gerçekten takdir ediyoruz. Varlıklarımıza ek olarak, ulusal, uluslararası ve bölgesel ortak taşıyıcılardan nakliye çözümleri sunuyoruz.

Ziyaret ettiğiniz için teşekkürler ve size hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz.

Whatsapp
Mars Transport
Mars Transport
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?