Depolama Hizmetleri

15.12.2020
358
Depolama Hizmetleri

Mars Transport olarak müşterilerimize kapsamlı hizmet sunma hedefimize paralel olarak Karayolu, Havayolu, Denizyolu ve Demiryolu taşımacılığının yanı sıra Depolama Hizmetleri de sunmaktayız. Yurtiçi veya yurtdışı nakliye hizmetlerinizi sorunsuz bir şekilde alabilmeniz için depolama hizmetine ihtiyacınız olduğunda size destek veriyoruz.

Lojistik süreçlerin en önemli bağlantılarından biri olan depo yönetimi; lojistik maliyetinin ve dolayısıyla ürün maliyetinin düşürülmesi gibi birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Farklı sektörlerden müşterilerimizin hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmesini sağlamak için Depolama Hizmetlerimizi uzman kadro, ileri teknoloji  ve kapsamlı altyapı ile sürdürüyoruz. Zaman içinde değişen ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak, depo yönetimini de değişen duruma özgü hale getiriyoruz.

Mars Transport uzman ekibimiz ve doğru yöntemlerle hem avantajlı hem de güvenli hizmet vermekteyiz.

Depomuzda yangın güvenliği ve uyarı sistemleri, sürekli temiz hava sirkülasyonu sağlayan havalandırma sistemleri, kaza ve doğal afetlere karşı sigorta teminatı bulunmaktadır.

 

Teklif Formu

    Whatsapp
    Mars Transport
    Mars Transport
    Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?